Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Іванівка

Іванівка - село, центр сільської Ради. Розташована за 10 км від районного центру і заліз­ничної станції Саки. Дворів - 530. Населення - 1914 чоловік. Сільраді підпорядковані села Жай­воронки й Фрунзе.
У Іванівці міститься центральна садиба кол­госпу «Світанок», за яким закріплено 6367 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 4096 га орної землі. Площа зрошуваних земель - 700 га. Гос­подарство спеціалізується на виробництві ово­чів, винограду, фруктів, а також молока і м'яса. Є консервний завод потужністю 1,5 млн. умовних банок консервів на рік, холодильник для збере­ження фруктів місткістю 500 тонн, виноробний та засолювальний цехи. За успіхи в праці нагороджено орденами і медалями 17 чоловік.
У селі є восьмирічна школа (298 учнів, 17 учи­телів), бібліотека з книжковим фондом 10 тис. примірників, фельдшерсько-акушерський пункт, відділення зв'язку.
Партійна організація об'єднує 55 комуністів, комсомольська-46 членів ВЛКСМ.
Засноване село 1858 року переселенцем Іва­ном Трибратом - селянином з Полтавщини, його ім'ям воно і назване. У роки першої російської революції у селі відбулися селянські заворушення. У червні 1914 року селяни Іванівки захопили землю поміщика, але викликана поліція розпра­вилася ними. Радянську владу встановлено в січні 1918 року. Під час Великої Вітчизняної війни на фронтах билися з ворогом 165 односельців, 83 з них нагороджено орденами й медалями. Загинуло в боях за Батьківщину 82 жителі села. На честь їх споруджено монумент Слави.
На території колгоспу «Світанок» є 4 великі кургани ІІІ-І ст. до н. ери.

.

Іванівка - cучасна карта