Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Фрунзівка

Фрунзівка - село, центр сільської Ради. Розташована за 45 км від районного центру і залізничної станції Євпаторія та за 3 км від авто­шляху Євпаторія-Чорноморське, Дворів - 292. Населення - 1052 чоловіка. Сільраді підпорядковані населені пункти Криловка, Мирний, Попів­ка й Привітне.
У Фрунзівці міститься центральна садиба рад­госпу «Авангард». Із 10 583 га сільськогосподар­ських угідь 5500 га відведено під орну землю. Господарство спеціалізуються на м'ясо-молочному тваринництві. За успіхи в праці нагороджено орденами і медалями 9 чоловік, у т. ч. орденом Жовтневої Революції - бригадира П. Є. Кисляка.
У селі є середня школа, в якій 34 учителі на­вчають 400 учнів, клуб, бібліотека з фондом 5 тис. книжок, 2 магазини, майстерні побутового обслуговування.
Партійна організація об'єднує, 83 комуністів, комсомольська - 43 членів ВЛКСМ.
Соло засноване у 30-х роках XX ст. На фронтах Великої Вітчизняної війни билося з ворогом 38 жителів села, всі вони нагороджені орденами, і медалями Союзу РСР, 13 чоловік загинули в боротьбі з гітлерівцями.
У центрі села встановлено пам'ятник В. І. Леніну.
Поблизу Попівки виявлено залишки скіф­ського городища ІІІ ст. до н. о. - III ст. н. ери.

.

Штормове - (до 1900 р. Карт-Бий-Аджи-Байчи, до 1934 р. Вознесеновка, до 1977 р. Фрунзівка) - cучасна карта