Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Калініне

Калініне - село, центр сільської Ради. Розташоване за 10 км від районного центру та 35 км від залізничної станції Воїнка. Дворів - 458. Населення - 1653 чоловіка. Сільраді підпо­рядковане село Левітанівка.
У Калініному міститься центральна садиба колгоспу ім. Калініна, за яким закріплено 5199 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 3884 га орної землі, з них 2504 га зрошуваної. Головний на­прям господарства - вирощування зернових культур і м'ясо-молочне тваринництво. З допоміжних підприємств є пекарня, консервний цех, холодильник. У 1972 році колгосп відзначено дип­ломом 2-го ступеня ВДНГ СРСР, 5 учасників виставки відзначено медалями й дипломами. За успіхи в праці 97 трудівників нагороджено орденами і медалями СРСР, серед них Н. І. Вареник, К. А. Шуляк - орденом Леніна, І. С. Поплавського - орденом Жовтневої Революції. Механізатора колгоспу О. М. Казусика удостоєно зван­ня Героя Соціалістичної Праці.
Є восьмирічна школа, де 22 вчителі навчають 410 дітей, будинок культури із залом на 400 місць, бібліотека з фондом 12 тис. книжок, медичний пункт, дитячий садок, пошта, 2 магази­ни, їдальня, плавальний басейн, пункт техніч­ного обслуговування, побутовий комбінат,
У Калініному працюють 60 комуністів і комсомольців.
Село засновано 1926 року. Під час Великої Вітчизняної війни билися з гітлерівцями 42 жи­телі села, з них 14 нагороджено орденами і медалями, 22 - полягли смертю хоробрих за Батьківщину.
Тут встановлено пам'ятник М. І. Калініну.

.

Калініне - cучасна карта