Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Виноградове

Виноградове - село, центр сільської Ради. Розташовано за 33 км від районного центру, за 24 км від залізничної станції Євпаторія і за 9 км від автошляху Євпаторія-Роздольне. Дворів - 384. Населення - 1460 чоловік. Сільраді підпоряд­ковані також населені пункти Вітрівка та Вільне.
У Виноградовому міститься центральна садиба колгоспу ім. Леніна, за яким закріплено 6351 га сільськогосподарськихугідь, у т. ч. 4.457 га ор­ної землі. Господарство - багатогалузеве, тут вирощують зернові культури, виноград і овочі. За успіхи у праці 17 колгоспників нагороджено орденами і медалями СРСР. Овочівницька брига­да, якою керував комуніст А. С. Вернигора, двічі за останні 5 років була учасницею НДНГ СРСР і Виставки передового досвіду у народному гос­подарстві УРСР. Вона щорічно одержує, по 270- 280 цнт овочів з га. Передова доярка колгоспу член КПРС Т. К. Хильчєнко нагороджена орде­ном Леніна, була делегатом XXIV з'їзду КП Ук­раїни.
У селі є восьмирічна школа, в якій навчаються 323 учні і працюють 18 учителів, будинок культури із залом на 300 місць, бібліотека з фон­дом 6 тис. книжок, медичний пункт, пошта, 4 магазини.
У Виноградовому працюють 52 комуністи і 51 комсомолець.
Засноване село 1882 року. Радянську владу встановлено в січні 1918 року. На фронтах Ве­ликої Вітчизняної війни билися з ворогом 80 жи­телів села, 11 з них загинуло, 67 нагороджено
орденами і медалями СРСР. На честь односельців, які полягли у боротьбі проти гітлерівців, встановлено обеліск.

.

Виноградове - cучасна карта