Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Каштани

Каштани - село, центр сільської Ради. Розташовані в долині річки Альми, за 35 км від районного центру і за 14 км від залізничної стан­ції Поштова. Через село проходить автошлях Поштове - Піщане. Дворів - 319. Населення - 1003 чоловіка. Сільраді підпорядковані населені пункти Відрадне, Кочергіне, Шевченкове.
У Каштанах міститься центральна садиба ви­ноградарського радгоспу «Бурлюк», за яким за­кріплено 3680 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 684 га орної землі. За успіхи у розвитку виноградарства в 1966-1968 рр. радгосп наго­роджено дипломами 1-го і 2-го ступеня ВДКГ СРСР. У селі побудовано завод первинного виноробства, який переробляє 14 тис. тонн винограду на рік, холодильник місткістю 500 тонн. 10 жи­телів села удостоєно орденів і медалей Союзу РСР, серед них ордена Леніна - виноградаря С. С. Білобабину.
У Каштанівській середній школі навчаються 470 учнів і працюють 20 учителів. У селі є бібліотека з книжковим фондом 8 тис. примірників, медпункт, дитячий комбінат, поштове відділен­ня, універмаг, магазин, їдальня.
Партійна та комсомольська організації об'єд­нують 48 комуністів і 26 членів ВЛКСМ.
Виникло село в 1925 році.

.

Каштани - cучасна карта