Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Калініне

Калініне - село, центр сільської Ради. Розташоване на 20 км від районного центру і заліз­ничної станції Урожайна, за 22 км від автошля­ху Москва- Сімферополь. Дворів - 401. Насе­лення - 1477 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Вишняківка, Комунари і Побєдине.
У Калініному міститься центральна садиба колгоспу ім М. І. Калініна, за яким закріплено 6426 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 4481 га орної землі. Господарство - багатогалузеве. Спеціалізується на тваринництві, виробництві зерна, садівництві, виноградарстві. Є винозавод, завод переробки олійних культур, консервний цех, хлібопекарня, 2 холодильники. За трудові успіхи 21 чоловіка нагороджено орденами і медалями, серед них ордена Леніна удостоєно шофера Ф. Є. Гончаренка.
У селі є восьмирічна школа (354 учні, 22 вчителі)
Будинок культури із залом на 600 місць.
Бібліотека з книжковим фондом 57 тис. примір­ників, літній кінотеатр, медпункт, дитсадок, дитясла, ощадкаса, поштове відділення, їдальня, магазин, взуттєва і швейна майстерні.
В партійній і комсомольській організаціях - 55 комуністів і 71 член ВЛКСМ.
Засноване село 1925 року переселенцями із Київської області. Під час Великої Вітчизняної війни 65 жителів села билися з ворогом на фрон­тах, з них 21 загинув у боротьбі з гітлерівцями, 44 чоловіка нагороджено орденами і медалями Союзу РСР. Іменем братів Ляпунових - Володи­мира, Павла, Василя, Олексія та Олександра, які полягли смертю хоробрих у боротьбі з фа­шистами, названа одна з вулиць села. Встанов­лено пам'ятник воїнам-односельцям, що загинули за Батьківщину в 1941-1945 рр., і пам'ят­ник М. І. Калініну.

.

Калініне - cучасна карта