Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Муромське

Муромське - село, центр сільської Ради. Розташоване за 25 км від Білогірська й за З0 км від залізничної станції Краснофлотська. Дворів - 252. Населення - 890 чоловік. Сільській Раді також підпорядковані населені пункти Дивне, Кривцове, Рідне, Сінне, Хлібне, Холмогір'я.
У Муромському міститься центральна садиба колгоспу ім. М. І. Калініна. За господарством закріплено 6762 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 4297 га орної землі. Колгосп спеціалізу­ється на вирощуванні зернових культур та тваринниптві. Є кузня, ремонтні майстерні, холодильник місткістю 500 тони для зберігання фрук­тів і винограду. За трудову доблесть 26 чоловік відзначено орденами і медалями СРСР, серед них орденом Трудового Червоного Прапора - Т. А. Санькову і Л. А. Сазонову.
У селі є середня школа, де 26 учителів на­вчають 496 учнів, клуб, бібліотека з фондом 10,7 тис. книжок, фельдшерсько-акушерський пункт, дитсадок-ясла, поштове відділення, ощад­на каса, 2 магазини, їдальня, побутовий ком­бінат.
Партійна організація колгоспу об'єднує 65 ко­муністів, комсомольська - 53 члени ВЛКСМ.
Виникло село у другій половині ХУІІТ ст. Радянську владу встановлено у січні 1918 року. 25 жителів села билися з ворогом на фронтах Великої Вітчизняної війни, 8 з них загинуло, 19 чоловік удостоєно орденів і медалей Радян­ського Союзу.

.

Муромське - cучасна карта