Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Сусаніне

Сусаніне - село, центр сільської Ради. Розташоване за 50 км від районного центру і за 47 км від залізничної станції Євпаторія. Дворів - 265. Населення - 882 чоловіка. Сільраді підпорядковані також населені пункти Панфилівка, Просторне, Рівне і Урожайне.
У Сусаніному міститься центральна садиба колгоспу «Схід», за яким закріплено 10 808 та сільськогосподарських угідь, у т. ч. 7280 га орної землі, 500 га зрошуваної. У господарстві вирощують зернові культури, розвинуте також мо­лочне тваринництво. Із допоміжних підирисмств є млин. 1940 року колгосп був учасником ВДНГ СРСР. 86 колгоспників за успіхи в праці нагороджено орденами й медалями Союзу РСР.
Працюють восьмирічна школа, в якій 17 учи­телів навчають 258 учнів, бібліотека з фондом 11,6 тис. книжок, пошта, медичний пункт, дитя­чий садок, 2 магазини.
В селі - 62 комуністи й 76 комсомольців.
Засновано село 1865 року. Радянську владу встановлено в січні 1918 року.
Під час Великої Вітчизняної війни 28 жите­лів билося з ворогом, з них 17 нагороджено орденами й медалями, 19 полягло в боях за Батьківщину.

.

Сусаніне - cучасна карта