Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Кальчугине

Кольчугине - село, центр сільської Радії розташоване в долині річки Західного Булганаку, за 21 км від Сімферополя. Дворів - 1012. Населення - 3363 чоловіка. Сільраді таконї підпоряд­ковані населені пункти Трудове й Рівнопілля.
У Кольчугиному розміщено радгосп «Вино­градний», за яким закріплено 5326 га сільсько­господарських угідь, у т. ч. 1845 га орної землі. Господарство спеціалізується на виноградарстві, має 2803 га виноградників, у т. ч. 2447 га родю­чих. Діє, виноробний завод, який переробляє 850 тонн ягід за добу. Збудовано виноградосховище місткістю 500 тонн і водосховища місткі­стю 1100 тис. куб. метрів для зрошення садів та інших господарських потреб. За трудові досяг­нення 36 працівників радгоспу нагороджено орденами й медалями СРСР, серед них бригадири Т. Т. Верзунов, Р. П. Кущ та директор радгоспу Г. Н. Авраамов - орденом Леніна. П'яти вино­градарським бригадам присвоєно звання колек­тивів комуністичної праці.
Після Великої Вітчизняної війни село фак­тично збудовано заново. Тут зведено понад 600 будинків.
У селі є середня школа, де навчається 1254 учні та працюють 75 учителів, клуб, при якому створено дитячі музичну і балетну школи, біб­ліотека з книжковим фондом понад 10 тис. примірників, лікарня, 2 дитячі комбінати, спортив­ний зал, 2 їдальні, побутовий комбінат, прокла­дено водопровід.
Партійна організація Кольчугиного об'єднує 108 комуністів, комсомольська - 111 членів ВЛКСМ.
Засноване село наприкінці XVIII ст. Радян­ську владу встановлено в січні 1918 року. На фронтах Великої Вітчизняної війни і в парти­занських загонах проти німецько фашистських загарбників билися 129 жителів, з них 68 за ви­явлені героїзм і відвагу нагороджено орденами й медалями СРСР. 35 чоловік полягли за свободу й незалежність Батьківщини.

.

Кальчугине - cучасна карта