Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Олександрівка

Олександрівка - село, центр сільської Ради. Розташована за 18 км від районного цент­ру і залізничної станції Урожайна. Дворів - 367. Населення - 1565 чоловік. Сільраді підпоряд­ковані населені пункти Краснодарка, Тимашівка, Челюскінець і Чкалове.
У Олександрівці міститься центральна садиба колгоспу ім. Жовтневої революції, за яким за­кріплено 9483 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 7049 га орної землі. Основний напрям господарства - виробництво зерна і розвиток тваринництва. За трудові успіхи нагороджено орденами і медалями 20 чоловік.
У селі є середня школа (545 учнів і 36 учите­лів), будинок культури із залом на 350 місць, бібліотека з фондом 1860 книжок, медпункт, дитясла, пошта, побутовий комбінат, 3 магазини. Проведений водопровід.
Партійна і комсомольська організації об'єд­нують 41 комуніста і 196 членів ВЛКСМ.
Олександрівка виникла в 60-х роках XIX ст. У січні 1918 року встановлено Радянську владу. 47 жителів села билися з ворогом на фронтах. За мужність і відвагу нагороджено орденами і медалями 27 чоловік. Встановлено пам'ятник загиблим воїнам-односельцям.
Споруджено пам'ятник В. І. Леніну.

.

Олександрівка - cучасна карта