Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Тернівка

Тернівка - село, центр сільської Ради. Розташована за 30 км від районного центру і за 22 км від залізничної станції Сирень. Дворів - 275. Населення - 903 чоловіка. Сільській Раді також підпорядковане село Рідне.
У Тернівці міститься центральна садиба кол­госпу «Пам'ять Леніна», за яким закріплено 1429 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 660 га орної землі. Основний виробничий напрям кол­госпу - садівництво і виноградарство. У госпо­дарстві є холодильник для зберігання фруктів місткістю 500 тонн. За трудові успіхи колгосп­ниці В. Є. Митяєвій присвоєно звання Героя Соціалістичної Праці, 37 жителів села удостоєно орденів і медалей Союзу РСР.
У селі є середня школа, де 18 учителів на­вчають 300 дітей, будинок культури із залом на 100 місць, бібліотека з фондом 10 тис. кни­жок, дитячий комбінат, їдальня, готель, універ­маг, оолітово відділення.
У Тернівці працюють 50 комуністів і 27 комсомольців.
Село виникло на початку XV ст. Радянську владу встановлено в січні 1918 року.
У Тернівці споруджено пам'ятник В. І. Леніну. Встановлено пам'ятник воїнам, які заги­нули при визволенні села від фашистів.
Біля Рідного знайдено стоянку доби мезоліту, а поблизу Тернівки знаходиться печерний хри­стиянський монастир IX-ХІІІ ст. і залишки середньовічного поселення.

.

Тернівка - cучасна карта