Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Магазинка

Магазинка - село, центр сільської Ради. Розміщена за 25 км від районного центру і за 4 км від залізничної станції Воїнка. За кілометр від села проходить траса Північно-Кримського каналу, залізниця Джанкой-Херсон, автошлях Красноперекопськ-Джанкой. Дворів - 424. Населення - 1355 чоловік. Сільраді підпо­рядковані населені пункти Богачівка, Ноноіванівка, Новоолександрівка.
На території Магазинки міститься центральна садиба колгоспу «40 років Жовтня». За господарством закріплено 7636 га сільськогосподар­ських угідь, у т. ч. 5895 га орної землі, з них зрошується 2664 га. Розвивається зернове госпо­дарство, виноградарство, овочівництво, садівництво й тваринництво. В селі працює консервний завод. За трудові успіхи відзначено орде­нами й медалями СРСР 5 чоловік.
У селі є середня школа (15 учителів, 468 уч­нів), будинок культури із залом на 485 місць, бібліотека з книжковим фондом 11 тис. примір­ників, фельдшерсько-акушерський пункт, дитячі ясла, побутовий комбінат, поштове відділення, 2 магазини, їдальня.
У партійній організації налічується 41 комуніст, у комсомольській - 23 члени ВЛКСМ.
Відоме село з 1830 року. Радянську владу встановлено в січні 1918 року. 352 жителі села брали участь у Великій Вітчизняній війні. Близько 200 чоловік загинуло в боротьбі з німецько-фа­шистськими загарбниками. Орденами й медалями нагороджено 152 чоловіка. Встановлено пам'ятник воїнам-односельцям, які полягли за визволення Батьківщини від гітлерівців.

.

Магазинка - cучасна карта