Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Войкове

Войкове - соло, центр сільської Ради. Розташоване за 25 км від районного центру й за 85 км під залізничної станції Урожайна. Дво­рів - 395. Населення - 1526 чоловік. Сільраді підпорядковані також населені пункти Відкрите, Дмитрівка, Капітанівка, Свердловське й Чернове.
У Войковому міститься центральна садиба радгоспу «Червоний Крим», за яким закріплено 11 508 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 7457 га орної землі, з них 905 га зрошуваних. Головний напрям господарства - м'ясо-молочне тваринництво. Із допоміжних підприємств є ремонтні механічні майстерні. За високі показни­ки в праці 70 трудівників радгоспу удостоєно орденів і медалей СРСР, серед них орденом Леніна нагороджено чабана А. В. Корчевого.
У селі с восьмирічна школа, де 23 вчителі навчають 386 учнів, будинок культури із залом на 400 місць, бібліотека з фондом 10 тис. кни­жок, фельдшерсько-акушерський пункт, дитячий садок, побутовий комбінат, пошта, телеграф, 8 магазинів, їдальня, кафе.
У Войковому працюють 60 комуністів і 52 комсомольці.
Село засноване на початку XIX ст. Радянську владу встановлено в січні 1918 року. В роки Великої Вітчизняної війни билося з німецько-фашистськими загарбниками 47 жителів Войкового, з них 14 нагороджено орденами і медалями.

.

Войкове - cучасна карта