Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Залізничне

Залізничне - село, центр сільської Ради, розташоване за 5 км від районного центру і залізничної станції Бахчисарай. Дворів- 259. Населення - 689 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Білокам'яне, Дачне, Долинне, Мостове, Новеньке, Річне, Сирень, Тургенєвка, Фурманівка.
У Залізничному міститься центральна садиба садівницького радгоспу «Комінтерн», за яким за­кріплено 2700 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. орної землі 1740 га. Розвинуті також тютюнництво та овочівництво. Є холодильник міст­кістю 500 тонн. За високі показники в праці 18 жителів села нагороджено орденами і медалями Союзу РСР.
Діти навчаються в школі сусіднього села Мостового. У Залізничному є будинок культури із
залом на 200 місць, бібліотека з книжковим фондом 8 тис. примірників, медпункт, дитячий садок, вузол зв'язку, 2 магазини, павільйон побутового обслуговування.
У селі працюють 30 комуністів і 10 комсомольців.
Виникло село у 20-х роках XIX ст. Радянську владу встановлено в січні 1918 року.
Поблизу Долинного розкопано 4 кургани з похованням доби бронзи (II тисячоліття до н. е.) і
ранніх скіфів (VI-V ст. до н. е.), біля сіл Тургенєвки і Фурманївки знайдено залишки городища, сховища, двох поселень і могильника пізніх скіфів.

.

Залізничне - cучасна карта