Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Владиславівка

Владиславівка - село, центр сільської Ради. Розташована за 14 км від райониого цент­ру. Залізнична станція. Дворів - 748. Населен­ня - 2400 чоловік. Сільраді підпорядкований населений пункт Вузлове.
У Владиславівці знаходиться центральна са­диба колгоспу ім. Червоної Армії, за яким закріплено 5866 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 3352 га орної землі. За трудові успіхи 53 чоловіка наїюроджено орденами та медалями СРСР.
У середній школі села 25 учителів навчають 405 дітей. Є клуб, літній кінотеатр, 2 бібліотеки із загальним фондом понад 15 тис. книжок, фельдшерсько-акушерський пункт, поштове від­ділення, радіовузол, 4 магазини.
Партійна організація налічує 66 комуністів, комсомольська - 144 члени ВЛКСМ.
Виникло село 1854 року. Радянську владу встановлено в січні 1918 року. 152 жителі села билися з ворогом на фронтах Великої Вітчизня­ної війни, 80 воїнів загинули смертю хоробрих на полях битв, 33 учасників війни нагороджено орденами та медалями. Односельцям, полеглим у боротьбі проти гітлерівських загарбників, та
червоногвардійцям, загиблим у 1918-1920 роках встановлено пам'ятники. 1972 року на братській могилі воїнів на кошти товариства охорона па­м'яток історії та культури відкрито меморіаль­ний комплекс.

.

Владиславівка - cучасна карта