Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Суворове

Суворове - село, центр сільської Ради. Розміщене за 20 км від районного центру, за 5 км від залізничної станції Армянськ, за кі­лометр від автошляху Сімферополь-Каховка. Дворів - 582. Населення - 1068 чоловік. Сіль­раді підпорядковані населені пункти Волошине й Перекоп.
У Суворовому розміщена центральна садиба радгоспу «Таврійський», за яким закріплено 9802 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 6854 га орної землі. Основний напрям господар­ства - м'ясо-молочне тваринництво. З 1965 року радгосп «Таврійський» є учасником ВДНГ СРСР, не раз нагороджувався дипломами 1-го і 2-го сту­пенів. За трудові успіхи 20 чоловік нагородже­но орденами й медалями СРСР.
Діти вчаться в початковій школі. Є клуб на 200 місць, бібліотека з фондом 8 тис. книжок, літній кіномайданчик, фельдшерсько-акушер­ський пункт, магазин, їдальня.
В партійній організації села на обліку - 19 комуністів, у комсомольській - 15 чоловік.
Виникло село в 1945 році. 97 жителів брали участь у Великій Вітчизняній війні, нагороджено орденами й медалями СРСР 20 односельців.

.

Суворове - cучасна карта