Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Табачне

Табачне - село, центр сільської Ради, розташоване за 39 км від районного центру і заліз­ничної станції Бахчисарай. Дворів - 131. Насе­лення – 1897 чоловік.
У Табачному міститься центральна садиба зональної дослідної станції Всесоюзного науково-дослідного інституту тютюну і махорки ім. А. І. Мікояна. За нею закріплено 2079 га сільськогосподарських   
угідь. За успіхи в розвитку сільського господарства станція відзначена 1968 року дипломом 3-го ступеня і бронзовою медаллю ВДНГ СРСР. За трудові досягнення ор­денами і медалями СРСР нагороджено 22 жите­лів села, у т. ч. орденом Леніна - тютюнника Н. Т. Олійника.
У восьмирічній школі села навчаються 540 учнів і працюють 18 учителів. Є будинок куль­тури із залом на 400 місць, бібліотека з книж­ковим фондом 15 тис. примірників, лікарня, ап­тека, дитячий комбінат, поштове відділення, уні­вермаг, 2 магазини.
На обліку в партійній організації села - 61 комуніст, у комсомольській - 58 членів ВЛКСМ.
Виникло село 1925 року. У Табачному вста­новлено пам'ятник воїнам-односельцям, які по­лягли в роки Великої Вітчизняної війни.

.

Табачне - cучасна карта