Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Перове

Перове - село, центр сільської Ради, розташоване за кілометр від Сімферополя. Дворів - 617. Населення - 1913 чоловік. Сільраді підпоряд­ковані населені пункти Дубки, Залісся, Кашта­нова, Кизилівка, Кирпичне, Клинівка, Ключі, Костянтинівка, Молочне, Новомиколаївка, Обрив, Партизанське, Тепле, Топольне й Українка.
У Перовому розміщена птахофабрика «Південна», за якою закріплено 5738 га сільськогоспо­дарських угідь, у т. ч. 3582 га орної землі. За досягнення в праці делегату ХХШ з'їзду КПРС, бригадиру А. П. Гетьман, пташниці В. В. Кози­ній і директору фабрики Г. А. Хачирашвілі присвоєно звання Героя Соціалістичної Праці. Орде­на Леніна удостоєно завідуючу цехом промисло­вою стада курей Є. А. Бібик, птащнищо М. С. Стоколос, доярок А. П. Письменну та Є. С. Саблеву.
У селі є середня школа, в якій 33 вчителі навчають 400 учнів, будинок культури із залом на 900 місць, дитячий садок-ясла, 2 магазини, їдальня.
У партійній організації Перового - 158 комуністів, у комсомольській - 239 членів ВЛКСМ.
Засноване село 1932 року. На фронтах Великої Вітчизняної війни проти німецько-фашистських загарбників билися 178 жителів, з них
19 за виявлені мужність і відвагу нагороджено орденами й медалями СРСР. 36 чоловік загинули а свободу і незалежність Батьківщини.
У Перовому встановлено пам'ятник В. І. Леніну, Партизанському - пам'ятник воїнам-односельцям, полеглим у роки громадянської і Великої Вітчизняної воєн.
Біля Перового, Залісся, Кизилівки, Костянти­нівки. Обрива, Партизанського та Українки ви­явлено понад 20 археологічних пам'яток, у т. ч. поселення доби палеоліту, мезоліту, неоліту, міді; поселення, городища, сховища та могиль­ники доби бронзи, таврів, скіфів, а також три середньовічні поселення, могильник та залишки храму.

.

Перове - cучасна карта