Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


П’ятихатка

П'ятихатка - село, центр сільської Ради. Розташована за З0 км від районного центру, за 10 км від залізничної станції Елеваторна і за 9 км від автошляху Москва-Сімферополь. Дво­рів - 587. Населення - 2155 чоловік. Сільській Раді також підпорядковані населені пункти Зарічне, Курганне, Менделєєве, Салгірка.
За колгоспом ім. В. І. Леніна, центральна са­диба якого міститься у П'ятихатці, закріплено 6821 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 4654 га орної землі. Розвинуті тваринництво, рослинництво, садівництво, виноградарство. Діють консервний цех, пекарня, холодильник міст­кістю 500 тонн. За високі показники на збиран­ні зернових культур комбайнера П. В. Гірченка удостоєно ордена Леніна. Орденом Жовтневої Революції нагородженоа. П. Лущана, Н. В. Максименко. Всього відзначено урядовими нагоро­дами 17 передовиків колгоспу.
Працюють середня школа, у якій 32 вчителі навчають 530 учнів, клуб, літній кінотеатр, біб­ліотека з фондом 9,3 тис. книжок, медпункт, дитячий комбінат, їдальня, три магазини, побутовий комбінат. Проведено водопровід.
У селі живуть і працюють 103 комуністи й 65 комсомольців.
Село виникло у 90-х роках XIX ст. Радянську владу встановлено у січні 1918 року. 1928 року у селі створено комуну «Маяк», 1933 року її реорганізовано на колгосп ім. В. І. Леніна. Під час Великої Вітчизняної війни на фронтах били­ся з ворогом 120 чоловік, з них нагороджено 80 чоловік, загинуло 38 чоловік. Воїнам-односельцям, які віддали життя за Батьківщину, встановлено обеліск.
Є пам'ятник В. І. Леніну.

.

П’ятихатка - cучасна карта