Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Кормове

Кормове - село, центр сільської Ради. Розташоване за 55 км від районного центру і за 42 км залізничної станції Євпаторія. Дворів - 449. Населення - 1487 чоловік. Сільській Раді підпорядковані також населені пункти Олексіївка, Привільне, Танине, Тихонівка, Чапаєве.
У Кормовому міститься центральна садиба колгоспу ім. С. М. Кірова, за яким закріплено 10298 га сііьськогосподарських угідь, у т. ч. 7979 га орної землі, з них 1371 га зрошуваної. Напрям господарства - м'ясо-молочне тварин­ництво. Із допоміжних підприємств є млин. За трудові успіхи 56 передовиків праці нагороджено орденами й медалями, серед них механізатора В. М. Бондаря - орденом Леніна і доярку К. Д. Корцигіну - орденом Жовтневої Революції.
У селі є середня школа, де 26 учителів навчають 440 учнів, будинок культури із залом на 300 місць, бібліотека з фондом 4200 книжок, пошта, медичний пункт, дитячий садок, 7 магазинів.
Партійна організація об'єднує 55 комуністів, комсомольська - 34 члени ВЛКСМ.
Засноване село 1895 року. Радянську владу встановлено у січні 1918 року. В роки Великої Вітчизняної війни 81 житель села бився з воро­гом, з них 60 нагороджено орденами й медалями, 26 загинуло на полі бою.
Поблизу Олексіївки виявлено залишки посе­лення доби неоліту, а біля Чапаєвого - періоду бронзи.

.

Кормове - cучасна карта