Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Роздольненський район

Площа району - 1,2 тис. кв. км. Населення - 32,3 тис. чоловік, у т. ч. сільського - 23,2 тис. Густота населення - 40 чоловік на кв. км. 2 селищним і 8 сільським Радам депутатів трудящих підпорядковано 47 населених пунктів.
На підприємствах, у радгоспах, колгоспах та установах – 54 первинні партійні, 74 комсомольські і 66 профспілкових організацій. В економіці провідне місце належить сільськогосподарському виробництву. У районі - 8 промислових підприємств. За 7 радгоспами і 7 колгоспами закріплено 123,4 тис. га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 82,2 тис. га землі. Населення обслуговують 32 медичні заклади, де працюють 42 лікарі. У З0 загально-освітніх школах, у т. ч. 6 середніх, 11 восьмирічних, 11 початкових, школі робітничої молоді та заочній школі, навчаються 6752 учні. Культурно-освїтню роботу ведуть 11 будинків культури, 29 клубів, 23 бібліотеки. Є 2 кінотеатри, 40 кіноустановок. У населених пунктах району споруджено 3 пам'ятннки В. І. Леніну, 4 пам'ятники і 20 обелісків вічної Слави радянським воїнам, які загинули у роки громадянської і Великої Вітчизняної воєн.

.

Роздольненський район - cучасна карта