Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Денисівка

Денисівка- село, центр сільської Ради, розташоване за 12 км від Сімферополя. Дворів - 274. Населення - 880 чоловік. Сільраді підпоряд­ковані села - Дружне, Тванівка, Лазарівка, Лу­гове й Строганівка.
У Денисівці розміщено відділок радгоспу «Сімферопольський», який спеціалізується на ви­рощуванні овочів та виробництві молока.
У селі є восьмирічна школа, в якій навчаються 340 учнів і працюють 25 учителів, клуб на 250 місць, бібліотека з фондом понад 7 тис. киижок, фельдшерсько-акушерський пункт, ма­газин, відділення зв'язку.
У партійній організації Денисівки - 33 комуністи, у комсомольській - 54 члени ВЛКСМ.
Перша згадка про село належить до кінця XVIII ст.
Радянську владу з Денисівці встановлено у січні 1918 року.
Сучасну назву село дістало від імені К. Д. Де­нисова, льотчика-винищувача, Героя Радянського Союзу. На фронтах Великої Вітчизняної війни билися з ворогом 38 жителів села, з них загинуло 23 чоловіка. За виявлені мужність і відвагу нагороджено 14 чоловік.
На околиці с. Денисівки виявлено неолітичне поселення. В одному з курганів, що поблизу села, розкопано скіфське поховання.

.

Денисівка - cучасна карта