Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Садове

Садове - село, центр сільської Ради, розташоване за 18 км від районного центру і заліз­ничної станції Нижньогірська неподалік авто­шляху Нижньогірський-Сімферополь. Дворів - 979. Населення - 2906 чоловік. Сільській Раді підпорядковані також населені пункти Кісточківка, Кукурудзяне, Лихачове, Сєрове, Фрунзе.
У Садовому міститься центральна садиба рад­госпу «40 років Жовтня», за яким закріплено 5217 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 3982 га орної землі (1161 га зрошуваної). Головний напрям господарства - вирощування овочів і ви­робництво молока. Діють консервний завод по­тужністю 3 млн. умовних банок на рік, холо­дильник місткістю 500 тонн. За трудові усніхи 19 жителів відзначено орденами й медалями Союзу РСР. Доярку І. К. Клейменову 1972 року удостоєно ордена УКовтневої Революції.
У селі є середня школа, в якій навчаються 653 учні і працюють 38 учителів, клуб із стаціо­нарною кіноустановкою і залом на 120 місць, 2 бібліотеки із загальним фондом 22,7 тис. кни­жок, лікарня, аптека, дитячий комбінат, 9 мага­зинів, 2 їдальні, комбінат побутового обслугову­вання, пошта, ощадна каса. Тільки за 1966
1972 рр. у селі зведено на державні кошти 250 та індивідуальними забудовниками - 60 будин­ків.
Партійна організація об'єднує 74 комуністів, комсомольська - 62 членів ВЛКСМ.
Засноване село переселенцями із Болгарії у другій половині XIX сг. У січні 1918 року тут установлено Радянську владу. Серед жителів села, які билися на фронтах в роки Великої Вітчизняної війни, 48 нагороджено орденами і ме­далями Союзу РСР. Встановлено пам'ятник односельцям, які полягли в роки громадянської га Великої Вітчизняної воєн.

.

Садове - cучасна карта