Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Медведівка

Медведівка - село, центр сільської Ради. Рзташована за 25 км від районного центру і залізничної станції Джанкой, біля автошляху Мос­ква-Сімферополь. Дворів - 245. Населення - 908 чоловік. Сільській Раді також підпорядковані населені пункти Вітвисте, Єрмакове, Копані, Островське, Побєда, Передмістне, Придорожнє, Солоне Озеро, Стевпове і Тургенєве.
У Медведівці розміщена центральна садиба колгоспу ім. XXI з'їзду КПРС, за яким закріплено 5767 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 4668 га орної землі. Господарство - багатогалу­зеве. Спеціалізується на вирощуванні зернових і овочів та птахівництві. Діють консервний за­вод і холодильник на 500 тонн.
У селі є середня школа, в якій навчаються 380 учнів і працюють 28 учителів, будинок куль­тури із залом на 450 місць, бібліотека з книж­ковим фондом 15 тис. примірників, фельдшер­сько-акушерський пункт, дитсадок-ясла, авто- гараж, хлібопекарня, побутові майстерні. Спору­джено водопровід.
У партійній організації села - 34 комуністи, комсомольській - 35 членів ВЛКСМ.
Відоме село з XVI ст. У січні 1918 року в селі встановлено Радянську владу. 21 житель села був учасником Великої Вітчизняної війни, з них 7 за бойові подвиги нагороджено орденами і медалями, 12 чоловік загинуло.
У селі встановлено пам'ятник В. І. Леніну,
На околиці Солоного Озера досліджені посе­лення доби міді, бронзи і скіфського періоду. На території сільради розкопано скіфський кур­ган з двома кам'яними склепами (IV ст. до на­шої ери).

.

Медведівка - cучасна карта