Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Зелене

Зелене - село, центр сільської Ради, розташоване у верхів'ях річки Бельбеку, за 40 км від районного центру і за 82 км від залізничної станції Сирень. Дворів - 93. Населення - 322 чоловіка. Сільській Раді також підпорядковані на­селені пункти Богатир, Многоріччя, Нагірне, Плотинне, Щасливе.
У Зеленому міститься відділок радгоспу «Аро­матний», який спеціалізується на садівництві. Вирощуються також тютюн і ефіроолійні куль­тури. Недалеко від села побудовано водоймище місткістю 12 млн. куб. метрів для постачання во­дою Ялти. За успіхи в праці 7 чоловік удостоєно орденів і медалей Радянського Союзу.
У селі є клуб, бібліотека з книжковим фон­дом 10 тис. примірників, медпункт, дитячий садок, магазин. Діти навчаються у восьмирічній школі села Плотинного.
У Зеленому живуть і працюють 4 комуністи.
Вперше село згадується в письмових джере­лах XV ст. Радянську владу встановлено в січні 1918 року.
Біля Зеленого знайдено таврський могильник. Тут же і поблизу села Богатиря знаходяться залишки поселення, двох могильників і двох хра­мів середньовіччя.

.

Зелене - cучасна карта